Email Drukuj PDF

ZAPYTANIE OFERTOWE

z dnia 17.03.2011r.


Miejski Ośrodek Kultury zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na  wynajem i montaż sceny oraz zapewnienie garderób dla artystów w postaci 3szt. namiotów
o wymiarach min. 4x4m na  imprezę pn. „Dni Głogowa”, która odbędzie się w dniach 4-5.06.2011r. na Targowisku Miejskim w Głogowie.
Prosimy o podanie kwoty brutto za w/w  usługę.

Specyfikacja sceny:
Scena o wymiarach 14 x 12m i wysokości 10 m ze słupami pod nagłośnienie. Zadaszenie w kolorze czarnym z niepalnego materiału. Atesty konstrukcji Quadro System zadaszenia pozwalające na obciążenie jej ciężarem ca 3 000 kg. Konstrukcja pod nagłośnienie umożliwiająca podwieszenie systemów liniowych po 1 000 kg na stronę. Scena osłonięta z trzech stron półprzepuszczalnymi, niepalnymi siatkami w kolorze czarnym, zgodnymi z wymogami riderowymi gwiazd estrady. Podesty sceny ustawione na konstrukcji o wysokości 2,30m. Możliwości techniczne umożliwiające ustawienie wybiegu, wingów pod stanowiska monitorowe, ruchomych riserów dla potrzeb bezkonfliktowego przemieszczania backline’u występujących kolejno wykonawców. Scena zabezpieczona ośmioma odciągami, a w razie niesprzyjającego podłoża – 1 000 – litrowymi pojemnikami z wodą. Wymagane jest również profesjonalnie zorganizowane i zadaszone stanowisko mikserów przodowych FOH.

Ofert należy składać do dnia 11.04.2011r. do godz. 10.00 w Wydziale Promocji Miasta w Urzędzie Miasta ul. Rynek 10 , 67-200 Głogów. (liczy się data wpływu do UM)